آخرین اخبار

تاریخ : 26. بهمن 1396 - 14:02   |   کد مطلب: 2956
مهندس کلانتری،با بیان اینکه باید کار فکری انجام داد،گفت: انسانهای موفق با فکر و تلاش پیشرفت کرده اند و اگر با فکر کار شود،قطعا به پیشرفت خواهیم رسید و در این راه اولین کار این است که مزیت های شهرستان شناخته شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،کلانتری معاون وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه با بیان اینکه شهرستان زیرکوه استعداد خوبی در زمینه های مختلف دارد،گفت: باید روی مردم کار و سرمایه گذاری کرد و توان افزایی را در مردم تقویت کرد تا یک حرکت جمعی اتفاق بیفتد و مردم شروع کنند و اگر همه دست به دست هم دهند،همه مشکلات حل خواهد شد.
مهندس کلانتری،با بیان اینکه باید کار فکری انجام داد،خاطرنشان کرد: انسانهای موفق با فکر و تلاش پیشرفت کرده اند و اگر با فکر کار شود،قطعا به پیشرفت خواهیم رسید و در این راه اولین کار این است که مزیت های شهرستان شناخته شود.
وی اذعان داشت: یکی از مشکلات اقتصادی ما بهره وری است و در اقتصاد ما پیش بینی شده است که یک سوم رشد اقتصادی از بهره وری حاصل شود بنابراین باید تلاش کنیم تا از محصولاتمان بهره وری درست انجام دهیم.
معاون وزیر کار،پیشنهاد کرد: کمیته توسعه شهرستان با فرهیختگان شهرستان در بخش های مختلف تشکیل شود و این کمیته مورد وثوق فرماندار و استاندار برای پیشرفت و توسعه اقتصادی شهرستان باشد.
کلانتری اذعان داشت:دولت دنبال گسترش خود نیست بلکه دنبال اختیار دادن به مردم است و هر موردی که مردم احساس می کنند می توانند آن را اداره کنند دولت آمادگی دارد  آن را به مردم واگذار کند.
وی با اشاره به مشکلات مطرح شده،گفت: بحث اراضی روستای محمد آباد با بنیاد مستضعفان صحبت شده است و تلاش می شود این مشکل حل و فصل شود.

گفتنی است،صبح امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی و معاون وزیرکار ،تعاون و رفاه اجتماعی،جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه برگزار شد.

دیدگاه‌ها

دولت اگه به فکر گشترش بود که کارهایی رو به مردم واگذار کنه وام های چندصد میلیونی بدون وثیقه به از ما بهترون نمیداد و برای یه وام 10 میلیونی باید دوتا ضامن و سفته و چک و نامه کسر از حقوق و چیزا دیگهخ ببریم.... متاسفانه کسی از مسئولین به پیشرفت نگاهی نداره که بخواد راجبش فکر کنه ...

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.