آخرین اخبار

تاریخ : 23. بهمن 1396 - 0:10   |   کد مطلب: 2942
تولیت آستان قدس رضوی در یادواره شهدای بمرود گفت:از مهمترین اقدامات در ایام الله دهه مبارک فجر،تجلیل از مقام شامخ شهداست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،آیت اللله سید ابراهیم رئیسی در یادواره شهدای روستای بمرود زیرکوه اظهارداشت: از مهمترین اقدامات در ایام الله دهه مبارک فجر،تجلیل از مقام شامخ شهداست چون عزت و اقتدار امروز نظام ما به برکت خون شهداست.
تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد:شهادت برای ما کرامت است و شهدای ما قبل از اینکه مقام شهادت را داشته باشند مقام کرامت داشته اند و بدون کرامت نمی توان به مقام شهادت رسید.
وی بیان داشت: وقتی کرامت به انسان دست می دهد که نگاهش به عالم نگاه متفاوتی باشد و اگر می بینید شهید فنا ندارد و بقاء دارد بخاطر نگاهی است که به وجه الله دارد.
آیت الله رئیسی تصریح کرد: انقلاب اسلامی میراث امام  عظیم الشان است و هرسال که می گذرد این انقلاب پررونق تر می شود و احساس نمی کنیم که امام در بین ما نیست چون امام به وجه الله نظر کرد و جاودانه شد.
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ریشه اصلی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی خداخواهی بود و رمز ماندگاری آن ریشه دار بودن انقلاب است و ریشه انقلاب ریشه اساسی است که ریشه در تاریخ و مجاهدت مجاهدان فی سبیل الله دارد.
وی اذعان داشت: دشمن انقلاب را نمی شناسد و اینکه گاهی بر علیه انقلاب فتنه می کند ،ظاهر بینی دشمن است و از اصل انقلاب غافل است.
آیت الله رئیسی بیان داشت: شهدا سرمایه های بزرگ نظام اسلامی بوده و هستند و خونخواه خون شهدا خود خداوند خواهد بود و استکبار جهانی هرگز ثمره این خونهای پاک را نمی تواند پایمال کند.
وی ادامه داد: چیزی که به برکت این خونها اتفاق می افتد این است که تحولی در منطقه به نام انقلاب اتفاق می افتد و این تحول را هیچکس نمی تواند متوقف کند چون این فتح سرزمینی نیست بلکه فتح دلهاست.
تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: دشمن چه بخواهد و چه نخواهد انقلاب اسلامی ایران صادر شده است.
آیت الله رئیسی گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و به برکت خون شهدا بیداری در منطقه ایجاد شد و این بیداری روز به روز بیشتر می شود.
تولیت آستان قدس رضوی ، تصریح کرد: شهدا سخنان و رهنمودهای امام را هیچوقت از یاد نبردند و این پیروی از ولایت وجه مشترک وصیت نامه همه شهداست.
وی تاکید کرد: امروز امام و مقتدا و رهبر ما دلسوزترین فرد برای جامعه است و هرچه بر زبان جاری می کند دغدغه مردم است.

آیت الله رئیسی با اشاره به شرایط منطقه زیرکوه، گفت:منطقه زیرکوه نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است و شرایط امروز منطقه با گذشته قابل قیاس نیست اما مشکلات وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد:امروز بزرگترین افتخار ما نوکری برای مردم است و هر چه برای این مردم تلاش شود باز هم کم است.
تولیت آستان قدس رضوی بیان داشت:تلاش خواهد شد به میزان امکانات آثار آستان قدس رضوی در این منطقه وجود داشته باشد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.