آخرین اخبار

تاریخ : 5. بهمن 1396 - 8:57   |   کد مطلب: 2832
بعد ار بروز چندین حادثه در پیچ ورودی حاجی آباد؛
پای مسئولان زیرکوه به پیچ مرگ باز شد
بعد ار بروز چندین حادثه در پیچ ورودی حاجی آباد از سمت قاین،مسئولان زیرکوه از این نقطه حادثه خیز بازدید و راهکارهای لازم برای ایمن سازی این نقطه ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،بعد ار بروز چندین حادثه در پیچ ورودی حاجی آباد از سمت قاین،مسئولان زیرکوه از این نقطه حادثه خیز بازدید و راهکارهای لازم برای ایمن سازی این نقطه ارائه شد.

این پیچ شب گذشته نیز شاهد واژگونی یک دستگاه خودروی سواری بود و اگر چه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت،‌اما تلنگری بود بر مسئولان تا از نزدیک با حضور در این نقطه حادثه خیز ،برای جلوگیری از حوادث بعدی تدبیر کنند.

گفتنی است تا کنون چندین حادثه در این نقطه اتفاق افتاده که در اکثر این حوادث ،نقش جاده بی تاثیر نبوده است.

پیچ مرگ ایمن سازی می شود

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با بیان اینکه پیچ مرگ ایمن سازی می شود،‌گفت:در حال حاضر عملیات نصب چشم گربه ای در این پیچ آغاز شده است.

حسین ضامن خاطرنشان کرد:به محض آماده شدن آسفالت، عملیات آسفالت شانه خاکی این پیچ آغاز خواهد شد تا از بروز حوادث بعدی جلوگیری شود.

دیدگاه‌ها

اگر پیگیری ها و خبر سازی رسانه ها نبود حالا حالاها پای این بزرگواران به اینجا باز نمیشد !!! چقدر زود دیر می شود ... هر چند کار چندانی انجام نداده اند یه جورایی رفع تکلیف بوده ...

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.