آخرین اخبار

تاریخ : 8. دى 1396 - 23:09   |   کد مطلب: 2755
دادستان زیرکوه گفت:حماسه نه دی به معنای واقعی کلمه بصیرت انقلابی مردم ما را نشان داد.

حجت الاسلام جلالی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با گرامی داشت حماسه ماندگار نهم دی ماه،اظهارداشت:حماسه نهم دی ماه،میثاق بزرگ ملت باولایت بود.

دادستان زیرکوه،‌خاطرنشان کرد:یوم الله ۹ دی روزی است که مردم آگاهانه بدون اینکه کسی یا فردی اعلام کند، خود جوش وارد میدان شدند و بر اساس اعتقادات اسلامی خویش تصمیم گرفتند و راه حق و حقیقت را برگزیدند و نشان دادند که این حرکت در فرآیند انقلاب اسلامی بسیار تأثیرگذار بوده است.

وی اذعان داشت:مردم ما درنهم دی نشان دادند که هنوز ولایت مداری در خون ورگهای آنان جاری وساری است و نشان دادندکه به آرمانها واصول انقلابشان پایبند هستند وهرجا که احساس کنند این اصول درحال خدشه دار شدن هست باکسی تعارف ندارند.

حجت الاسلام جلالی تصریح کرد:حماسه 9 دی به معنای واقعی کلمه بصیرت انقلابی مردم ما را نشان داد و به دشمنان این نظام فهماند که ملت ما درمقابل فتنه ها بصیر وآگاهند.

دادستان زیرکوه با بیان اینکه آشکار شدن نقش بصیرت و ولایتمداری، دستاورد بزرگ نهم دی است،گفت:مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری، فتنه ۸۸ را خاموش کرد و تقویت پیوند مردم با انقلاب و رهبری در حماسه این روز رقم خورد و بساط فتنه را پیچید.

وی بیان داشت:امروز هم دشمن به دنبال فتنه های جدید است که به فضل الهی ملت فهیم و بصیر ایران این فتنه ها را باهوشیاری خنثی خواهد کرد ومشت محکمی بر دهان استکبارجهانی خواهد زد.

 

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.