آخرین اخبار

تاریخ : 11. آذر 1396 - 14:22   |   کد مطلب: 2642
جولان حادثه در جاده های زیرکوه ادامه دارد:
حادثه رانندگی در محور حاجی آباد،‌زهان 3 کشته و مصدوم بر جای گذاشت
حادثه رانندگی در محور حاجی آباد،‌زهان 3 کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، پیش از ظهر امروز برخورد یک دستگاه پراید با وانت در محور زهان حاجی آباد باعث کشته و مجروح شدن سه نفر گردید.

بر اثر این حادثه که به علت انحراف به چپ خودروی پراید اتفاق افتاد، یک نفر کشته و دو نفر مصدوم گردیدند.

دیدگاه‌ها

سلام ، ما در صحنه ی حادثه حاضر بودیم و خواستیم با تاکسی زرد ببریم خانم میانسال رو ، به ما گفتند آمبولانس میاد یکی از مسافران بنده که فوریتهای پزشکی رو یاد داشتند گفتند هنوز ایشون نفس داره ، آمبولانس زهان نبود گفتند از اسفدن میاد ، بدلیل نبود امکانات و دیر رسیدن آمبولانس این بانو فوت کردند و نتونست کمک ها به موقع به ایشون برسه . باید حداقل پایگاه اورژانس زان که از سه طرف پیشبر ، درخش و اسفدن هست 2 آمبولانس داشته باشه .چرا مسئولین به فکر نیستند ؟؟؟؟ (این حادثه 3 کیلومتری زهان و نزدیک زهان بود .)
ایا تا به حال مسئولین محترم خودشون از این جاده عبور کرده اند...واقعا این جاده به دلیل کوتاه بودم مسیر یکی از گزینه های تمام همشهریان این منطقه بخصوص زیرکوه و اسفدن هست...تا کی باید خبر تصادف در این جاده رو به گوش مردم برسونن....لطفا فرماندار محترم زیرکوه نسبت به این جاده توجه ویژه ای داشته باشن.ممنون
آیا کسی هست که بررسی کند در سه کیلومتری درمانگاه زهان مصدوم زنده به دلیل نرسیدن آمبولانس و و......باید مصدوم جانش را از دست بدهد . مسئولین شما نشنیده بگیرید زیاد مهم نیست .کسی هم به سراغ شما نمیاد . عذاب وجدان هم قدیما کارائی داشته .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.