آخرین اخبار

تاریخ : 23. آبان 1396 - 14:57   |   کد مطلب: 2560
فرمانده انتظامی زیرکوه با تاکید بر موضوع امنیت، گفت:امنیت، تعارف بردار و تعطیل بردار نیست .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ سید رضا حسینی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه با تاکید بر موضوع امنیت، اظهارداشت:امنیت، تعارف بردار و تعطیل بردار نیست .

فرمانده جدید انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد:انتظار و توقع ما این است که همه دستگاهها در این راه همچنان که فرماندهی کل قوا تاکید فرمودند از نیروی انتظامی حمایت کنند.

سرهنگ حسینی ادامه داد:تقویت رویکرد پیشگیری یک برنامه و بحث جدی برای ما خواهد بود و این پیشگیری از آسیب ها و جرائم نیازمند همسویی و تلاشهای ادغام شده است.

فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:رکن اصلی پیشگیری،‌مصون سازی است و حتما با یک تعامل خوب با همه مجموعه ها این موضوع را دنبال خواهیم کرد.

وی اذعان داشت: اعتقاد داریم اعتماد مردم به پلیس بزرگترین و آرزمندترین سرمایه نیروی انتظامی است و حتما تمام توان خود را برای حفظ این موضوع به کار خواهیم بست.

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد:امیدواریم آنچه بر عهده ماست به نحو شایسته بتوانیم به انجام برسانیم.

گفتنی است،صبح امروز با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی،امام جمعه زیرکوه و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای دولتی ،مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی زیرکوه برگزار شد.

در این مراسم از زحمات ارزشمند چهار ساله سرهنگ جواد بخشی تقدیر و سرهنگ دوم ستاد، سیدرضا حسینی یه عنوان فرمانده جدید انتظامی زیرکوه معارفه شد.

دیدگاه‌ها

با سلام. خیر مقدم می گوییم خدمت سرهنگ حسینی که انشاا... شاهد امنیت و آرامش در شهرستان مرزی زیرکوه باشیم و تقدیر و تشکر فراوان داریم از جناب سرهنگ بخشی که در این 4 سال واقعا افتخاری بودند برای شهرستان که خود ایشان هم فرزند شهرستان هستند . امیدوارم هر دو عزیز در پناه حق موفق و پیروز باشند.
تقدیر و تشکر از جناب سرهنگ بخشی این نیروی ولایی و مردم دار .ضمن توفیق روز افزون برای این عزیز .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.