آخرین اخبار

تاریخ : 19. آبان 1396 - 16:21   |   کد مطلب: 2541
رئیس شبکه بهداشت و درمان زیرکوه گفت: پول خرید دستگاه دیالیز واریز شده و در نوبت تحویل دستگاه هستیم و همه مدارک نیز موجود است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، پس از انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر کمک خیرین به خرید دستگاه دیالیز و سهل انگاری مدیر شبکه بهداشت و درمان زیرکوه در خرید این دستگاه ،جهت شفاف سازی موضوع برای مردم شهرستان محروم زیرکوه این موضوع را از مدیر شبکه بهداشت و درمان زیرکوه پیگیر شدیم.

محمد صادق ناصری در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهارداشت:در زمینه خرید دستگاه دیالیز حاضر به شفاف سازی هستم و همه مدارک نیز در این زمینه موجود است.

وی ادامه داد:خیرین مبلغ 50 میلیون تومان برای خرید دستگاه دیالیز واریز کرده اند و ما در خردادماه سال جاری این مبلغ را به حساب بنیاد بیماری های خاص واریز کرده ایم تا بتوانیم دو دستگاه دیالیز خریداری نمائیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان زیرکوه خاطرنشان کرد:پیگیری های زیادی انجام شده اما پاسخی که به ما داده اند این است که دستگاه از گمرک هنوز آزاد نشده است.

دکتر ناصری گفت: دستگاهی که قیمتش 100 میلیون تومان است ما می خواهیم با مبلغ 25 میلیون تومان خریداری کنیم و برای این کار باید در نوبت خرید قرار بگیریم.

وی ادامه داد: ما پیگیری های زیادی انجام داده ایم و آخرین قولی که به ما داده اند این است که تا یک ماه دیگر تحویل شبکه بهداشت زیرکوه گردد.

مدیر شبکه بهداشت زیرکوه، اذعان داشت: دو هفته قبل هم مطالبی مطرح شد و بنده هم به خبرنگاران اعلام کرده ام که به مرکز بهداشت مراجعه کنند تا مدارک مورد نیاز را ارائه دهم اما کسی مراجعه نکرد و الان هم حاضر به شفاف سازی هستم.

دیدگاه‌ها

با سلام خدمت برادر عزیز جناب بیهقی و عرض خسته نباشید خدمت دکتر ناصری نیروی زحمت کش و بومی شهرستان زیرکوه واقعا یه سوال هست که اهداف بعضی از خبرنگاران معلوم نیست چیه که فقط دنبال اینه که بهم بریزه زیرکوه رو
خدمات دکتر ناصری بر هیچ کس پوشیده نیست خداوند به ایشون طول عمر بده این خبرنگار فکر کنم اهداف خاصی دیگه رو تو شهرستان دنبال میکنه
از زحمات دکتر ناصری کمال تشکر را داریم واقعا نیروی زحمتکش وبی منتی است قدر این جور افراد بومی منطقه را باید دانست. از تمامی کارکنان شبکه بهداشت ودرمان وبخصوص نیروهای بیمارستان حاجی آباد از دکتر تا خدمه تشکر فراوان داریم.فقط کاش میشد متخصص سنوگرافی که یکی از واجبات هست را در هفته دو یا سه بار به شهرستان می آوردن. دستگاه موجود می باشد ولی پزشک مربوطه نیست.آقا دست در دست هم شهر خود را کنیم آباد نباید به حرف این وآن که چی گفتن گوش کنیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.