آخرین اخبار

تاریخ : 19. مهر 1396 - 14:12   |   کد مطلب: 2400
فرمانده گروهان مرزی شاهرخت ،گفت:خدمت در مرز را عباد می دانیم و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت به کار خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، به مناسبت هفته نیروی انتظامی،فرماندهان گروهان و پاسگاه انتظامی شاهرخت به همراه مسئول عقیدتی سیاسی گروهان مزری با امام جمعه زیرکوه دیدار کردند.
در این دیدار حجت الاسلام خدادادی مسئول عقیدتی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از امام جمعه زیرکوه گزارشی از عملکرد نیروها و گروهان مرزی شاهرخت را رائه کرد.
سپس ، کبیری فرماندهی گروهان مرزی شاهرخت ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر و حمایت های امام جمعه زیرکوه، خاطرنشان کرد: وظیفه ما حفظ امنیت و همچنین برخورد با اخلالگران و قاچاقچیان مواد مخدر است و سعی می کنیم در این راه ذره ای کوتاهی نکنیم.
فرمانده گروهان مرزی شاهرخت گفت:خدمت در مرز را عباد می دانیم و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت مرز به کار خواهیم گرفت.

در نقطه صفر مرزی هم باید قانون رعایت شود
 امام جمعه زیرکوه نیز با تبریک هفته نیروی انتظامی و مرزبانی به ذکر نکاتی اساسی و کلیدی پرداخت و از مرزبانان خواست تا این نکات را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام مرتضائی نیا گفت:ا آنچه که در درجه اول مهم است استمداد از خداوند متعال یعنی اینکه با خدا در ارتباط باشید قرآن و دعا و نماز بخوانید و ارتباط خود را با خدا قطع نکنید و در مواقعی که همه خوابند و مرزبانان بیدار،از نماز شب غافل نشوید.
امام جمعه زیرکوه ادامه داد:ارتباط صمیمانه با مردم، اقتدار همراه با صمیمیت و محبت و پایبند بودن به قانون را از دیگر نکات اساسی عنوان کرد و تاکید کرد:در نقطه صفر مرزی هم باید قانون رعایت شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.