آخرین اخبار

تاریخ : 18. مهر 1396 - 13:12   |   کد مطلب: 2398
همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک و همیاران پلیس در دبستان ایثار شهر حاجی آباد زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز با حضور مدیر آموزش و پرورش زیرکوه، فرمانده انتظامی و فرمانده پلیس راهور شهرستان،همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک و همیاران پلیس در دبستان ایثار شهر حاجی آباد زیرکوه برگزار شد.

فرمانده انتظامی زیرکوه در این همایش با بیان اینکه دانش آموزان و همیاران پلیس ، همکاران ما در بحث فرهنگ ترافیک هستند، گفت:معلمان به عنوان فرهنگ‌یار پلیس و دانش‌آموزان به عنوان همیاران پلیس نقش قابل توجهی را در آموزش فرهنگ رانندگی بر عهده دارند.
سرهنگ بخشی با تاکید بر اینکه سلامت دانش آموزان و معلمین برای ما بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: آموزش‌های ارائه شده به دانش‌آموزان در کاهش سوانح رانندگی تاثیر داشته و و تخلفات را کاهش داده است.

فرمانده انتظامی زیرکوه با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات رانندگی از جانب والدین دانش آموزان،‌گفت:دانش آموزان باید در صورت عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جانب والدین، حتما به والدین خود تذکر دهند.

وی بیان داشت:طرح همیار پلیس یک ظرفیت بسیار خوب است که از توانایی دانش اموزان بتوانیم در راه امنیت و سلامت استفاده کنیم و افتخار می کنیم که پلیس در خدمت دانش آموزان و فرهنگیان و جامعه بزرگ آموزش و پرورش است.

بخشی با بیان اینکه پلیس از بدنه اجتماع است و باید از خود مردم کمک بگیرد، اذعان داشت: طرح همیار پلیس و فرهنگ یاران ترافیک از سال ۸۵ با تفاهم نامه میان آموزش وپرورش و نیروی انتظامی در سه دوره ابتدایی همیار پلیس، دوره متوسطه اول پلیس یار نوجوان و دوره دوم متوسطه پلیس یار جوان آغازشد.

در این همایش از فرهنگ یاران ترافیک و همیاران پلیس تقدیر شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.