آخرین اخبار

تاریخ : 15. مهر 1396 - 10:00   |   کد مطلب: 2378
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه امنیت ما وامدار و مدیون حضور آحاد جامعه در صحنه است ،گفت : اگر مردم در صحنه نباشند هیچ نیرویی نمی تواند امنیت پایدار ایجاد کند .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الله خانزاده در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی،‌اظهارداشت: همه عزیزانی که در حوزه امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در این خطه از کشور عزیزمان خدمت می کنند مایه مباهات مردم و نظام هستند .

فرماندار زیرکوه  با بیان اینکه امنیت ما وامدار و مدیون حضور آحاد جامعه در صحنه است ،گفت : اگر مردم در صحنه نباشند هیچ نیرویی نمی تواند امنیت پایدار ایجاد کند .

وی تصریح کرد: در شرایطی که تمام مرزهای پیرامون ما را نا امنی ودرگیری های خونین فرا گرفته است ام بحمدالله به برکت خون شهدا و نعمت ولایت از یک امنیت باثبات و مقتدرانه برخوردار هستیم که به عنوان الگو در دنیا مطرح است.

خانزاده با بیان اینکه کیفیت رفتار پلیس نشانگر ماهیت هر نظام است، گفت:معمولا در تمام دنیا وقتی میخواهند میزان همراهی مردم با دولتش را ارزیابی کنند و کیفیت آن نظام را بسنجند  اول به نیروی انتظامی و پلیس آن کشور توجه می کنند .

فرماندار زیرکوه بیان داشت : در نظام مقدس جمهوری اسلامی به جهت مردمی بودن و مکتبی بودن پلیس نیروهای ما از بطن مردم و جامعه هستند و این یکی از افتخارات نظام است که باید آن را قدر بدانیم و حفظ کنیم تا خدشه ای برآن وارد نشود.

خانزاده اذعان داشت: علیرغم همه کمبودها و نارسایی هایی که در شهرستان جدیدالتاسیس زیرکوه شاهد هستیم،نیروهای انتظامی و مرزبانی کارنامه عملکرد قابل قبولی داشته اند و امیدواریم روز به روز شاهد ارتقاء سطح کیفی و کمی مرزبانی در این منطقه باشیم.

دیدگاه‌ها

در شهرستان زیرکوه با وجود فرمانداری قدر مشکلات معنی ندارد . مشکلات مربوط به زمان ابتدائی شهرستان شدن بود الان که ......

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.