آخرین اخبار

تاریخ : 14. مهر 1396 - 14:36   |   کد مطلب: 2373
فرمانده انتظامی زیرکوه گفت: در راستای حفظ ارزشها و آرمانهای نظام و تامین و برقراری امنیت پایدار ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، سرهنگ جواد بخشی در جمع نمازگزاران جمعه شهر حاجی آباد باتنسلیت ایام حزن و اندوه آل الله و تبریک آغاز هفته نیروی انتظامی اظهارداشت: هفته نیروی انتظامی از 14 مهر ماه با شعار پلیس برای امنیت و امنیت برای همه آغاز شده است.

فرمانده انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد:امنیت یک مقوله بسیار مهم در جامعه است و در احادیث و روایات نیز از امنیت به عنوان یک نعمت یاد شده است.

وی اذعان داشت:امنیتی که امروز در کشور وجود دارد به برکت ولایت فقیه و خون شهدایی است که در مرزهای کشورو کیلومترها دور تر از مرزها با تقدیم جان خود از میهن عزیزو آرمانهای نظام دفاع می کنند.

فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:پایداری و تولید امنیت در مناطق مرزی بخصوص شهرستان مرزی زیرکوه به دست پرتوان همه مردم مرزنشین رقم خورده است و مرزنشینان غیور ما سنگربانان و مرزبانان واقی مرزهای ما با کشور افغانستان هستند که امروز همچون سپری محکم و آهنین در برابر اشرار، ضد انقلاب و تبهکاران ایستاده اند و باید به این مردم آفرین گفت.

بخشی اذعان داشت:ما به وجود این مردم افتخار می کنیم و افتخار می کنیم امروز خادم معظم شهدا، جانبازان،‌ایثارگران و مردم هستیم و بدون منت برای مردم تلاش می کنیم تا کشاورز و دامدار و مرزنشین ما در خانه های خود با آرامش و امنیت کامل زندگی می کنند.

وی ادامه داد: از تاسیس فرماندهی انتظامی شهرستان می گذرد و امروز خرسندیم در کنار مردم با یک روحیه تعاملی بسیار قوی در راستای مقابله با هنجار شکنان کوتاه نیامدیم و ذره ای هم عقب نشینی نخواهیم کرد.

فرمانده انتظامی زیرکوه تاکید کرد:در راستای حفظ ارزشها و آرمانهای نظام و تامین و برقراری امنیت پایدار در این منطقه مرزی ذره ای کوتاهی نخواهیم کرد.

بخشی بیان داشت:وظیفه کوچک ما خدمت رسانی و برقراری امنیت برای مردم است و در ۴۸ ساعت گذشته باند سارقین احشام و منازل متلاشی و دستگیر شد و به مقامات قضایی معرفی گردیدند.

وی ادامه داد:حضور در نمازجمعه،صبحگاه مشترک، غبارروبی گلزار شهدا، ویزیت رایگان،تقدیر از موتورسواران قانونمند وخودروهای توقیفی از برنامه های نیروی انتظامی زیرکوه در هفته ناجا خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.