آخرین اخبار

تاریخ : 17. مرداد 1396 - 13:49   |   کد مطلب: 2167
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی زیرکوه عنوان کرد:
اخذ مجوز راه اندازی سینما در شهرستان زیرکوه
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه گفت: در سالی که گذشت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به لطف اصحاب رسانه و صاحبان هنر، در عرصه سینمایی مجوز راه اندازی سینما درسالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه از معاونت سینمایی وزارت ارشاد گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خبرنگار یعنی هنر خوب دیدن،خوب شنیدن و خوب نوشتن، خاطرنشان کرد:ذوق ، استعداد، سرعت، ساده نویسی و مسئولیت اجتماعی ویژگی های یک خبرنگار خوب است.

 وی تصریح کرد: در سالی که گذشت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به لطف اصحاب رسانه و صاحبان هنر، در عرصه سینمایی مجوز راه اندازی سینما درسالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه از معاونت سینمایی وزارت ارشاد گرفته شد.

سرپرست اداره ارشاد اسلامی زیرکوه با اشاره به کانون های فرهنگی،هنری مساجد،گفت: در گذشته تعداد 30 کانون فرهنگی هنری مسجد در شهرستان زیرکوه وجود داشت که علاوه برآن در سال گذشته تعداد 9 مجوز دیگر گرفته شد و در سال جاری نیز قریب به 5 کانون دیگر در دست اقدام است.

کوچی بیان داشت:در بحث جشنواره ها در دو جشنواره شعر قرآن و عترت استان و جشنواره شعر رضوی مقام استانی توسط هنرمندان زیرکوه کسب شد و امیدواریم با کمک اصحاب رسانه در این قسمت ها فعالتر شویم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه اذعان داشت:در حوزه کتاب نمایشگاههای متعددی در شهرستان زیرکوه  برگزار شده و در حال حاضر نیز دو نمایشگاه در روستای ابیز و شهر حاجی آباد در حال برگزاری است و در بخش کتاب در جام باشگاههای کتاب شرکت کردیم و جزء 80 شهر برگزیده کشور شدیم.

وی با بیان اینکه خبرنگاران فعالی در شهرستان وجود دارد،گفت:انتظار تعامل بیشتر از طرف خبرنگاران با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی داریم .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.