آخرین اخبار

تاریخ : 26. تير 1396 - 12:08   |   کد مطلب: 2088
با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان،گردهم آیی ائمه جمعه وروحانیون شهرستان زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،گرد هم ایی ائمه جمعه و روحانیون شهرستان زیرکوه صبح امروزبا حضور ائمه جمعه شهرهای زهان،اسفدن، حاجی آباد، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه و روحانیون این شهرستان و همچنین حجت الاسلام کمیلی مسئول ستاد اقامه نمازاستان  و حجت الاسلام سبزکارمسئول کانونهای فرهنگی مساجد استان خراسان جنوبی در دفتر امام جمعه شهرستان زیرکوه برگزار گردید.

حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان در این گرد هم ایی ضمن خوش آمد و تقدیر و تشکر از حضور روحانیون، شهادت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفت و اظهارداشت:بایددر شهرستان مراسم شهادت امام صادق مثل هرسال باشکوه و حتی باشکوهتر برگزار شود.
امام جمعه زیرکوهبا اشاره به واقعه غدیر خم،خاطرنشان کرد:بازسازی واقعه غدیر  در شهرستان زیرکوه باهمکاری سازمان تبلیغات اسلامی و ناحیه مقاومت سپاه انجام خواهد شد و از اینجا از همه روحانیون دعوت می کنیم تا در این امر با ما همکاری نمایند.
مرتضائی نیا گفت: در شهرستان زیرکوه ستاد اقامه نماز وجود ندارد که انتظار میرود این امر با کمک مسئولان استانی محقق شود.

دیدگاه‌ها

سلام دوست عزیز زیرکوهی که در ادامه نظرتون این مطلب رو نوشتین:(( آقای بیهقی اگر بیطرفی نشر بده اگر هم نیستی که قطعا تا حالا بیطرف نبودی هرچه از دهنم بر بیاد بهت میگم..............))......... به اطلاع برسانم که قرار نیست هر نظری که شما می دین و به زمین و زمان توهین میکنین منتشر بشه . شما هر جور دوست داری قضاوت کن و هر چی دوست داری بگو راحت باش. ممنون
سلام.خداوند روحانیت معزز و کم ادعای ما را حفظ کند.بهشان توفیق بدهد.درود خدا بر عمامه های نور و برکت.
با سلام و عرض ادب و احترام به محضر فضلاو روحانیون در راس همه امام جمعه معزز حضرت حجت الاسلام مرتضائی نیا خداوند به ایشان قوت و نصرت عطا بفرماید از زمانی که به زیرکوه تشریف آوردند برنامه های فرهنگی متحول شده و مصلای نماز جمعه رونق گرفته .خطیبی توانا و به تمام معنی می باشد .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.