آخرین اخبار

تاریخ : 26. تير 1396 - 11:45   |   کد مطلب: 2087
مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی:
روحانیون در روستاها یک حرکت جهادی واقعی انجام می دهند
مدیر ستاد اقامه نمازخراسان‌جنوبی،امروز در گردهمایی روحانیون شهرستان زیرکوه،اظهارداشت:روحانیون در روستاها یک حرکت جهادی واقعی در محل خدمت انجام می دهند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت‌الاسلام حسین كمیلی، مدیر ستاد اقامه نمازخراسان‌جنوبی،امروز در گردهمایی روحانیون شهرستان زیرکوه،اظهارداشت:روحانیون در روستاها یک حرکت جهادی واقعی در محل خدمت انجام می دهند و با تمام مشکلات در روستاها مستقر می شوند و به درد دین مردم میرسند و،با مردم همکاری می کنند و از تمام رفاه و راحتی خود در شهرها میزنند تا به روستاها هجرت کنند و به دین مردم رسیدکی کنند.

مسئول ستاد اقامه نماز استان خاطرنشان کرد: کار ستاد اقامه نماز بین ستاد و سازمان تبلیغات کشور مشترک است و ان شاالله در اولین فرصت در شهرستان زیرکوه با حضور سرپرست سازمان تبلیغات استان ،دبیر ستاد معارفه و ستاد اقامه نماز در شهرستان زیرکوه افتتاح خواهد شد.
وی با تاکید بر رونق اقامه نماز صبح در مساجد،گفت:روحانیون تا می توانند برای نماز صبح برنامه ریزی کنند و نماز صبح را در مساجد اقامه نمایند و  خوددر این راه پیشقدم باشند.
حجت الاسلام کمیلی بیان داشت: همچنین روحانیون در بحث بیان احکام اهمیت زیادی بدهند و از بیان آن کوتاهی نکنند،هرچند مردم مسائل را بدانند ولی شما بیان کنید چون هستند کسانی که هنوز در مسائل مبتلا به مانده اند و احکام شرعی را به درستی نمی دانند.

گفتنی است،جلسه ماهانه روحانیون شهرستان زیرکوه صبح امروزبا حضور ائمه جمعه شهرهای زهان،اسفدن، حاجی آباد، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه و روحانیون این شهرستان و همچنین حجت الاسلام کمیلی مسئول ستاد اقامه نمازاستان  و حجت الاسلام سبزکارمسئول کانونهای فرهنگی مساجد استان خراسان جنوبی در دفتر امام جمعه شهرستان زیرکوه برگزار گردید.

 

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.