آخرین اخبار

تاریخ : 20. تير 1396 - 10:43   |   کد مطلب: 2059
برخورد خودروی پراید با عابرپیاده در بلوار امام رضا (ع) شهر حاجی آباد،باعث مصدومیت وی گردید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک کودک در بلوار امام رضا (ع) شهر حاجی آباد،این کودک مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل گردید.

سرعت زیاد و عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو،باعث بروز این حادثه گردید.

دیدگاه‌ها

بنظر من این بخاطر سرعت زیاد و عدم توجه به جلو نیست این بخاطر این است که هر یک چندثانیه ای عابرین بطور ناگهانی از لابلای درختان بولوار میان بیرون بدون اینکه توجه به ماشین ها بکنند.... شهرداری باید بولوار رو حفاظ بذاره و هر چند متری باز بذاره برای عبور عابران...اینجوری توجه رانندکان بیشتر و بهتر است نسبت به عابرین..
بنظرمن علت اینجور حوادث همه اش سرعت زیاد و عدم توجه به جلو نیس این بخاطر این است که هر یک چندثانیه ای عابرین بطور ناگهانی از لابلای درختان بولوار میان بیرون بدون اینکه توجه به ماشین ها بکنند.... شهرداری باید بولوار رو حفاظ بذاره و هر چند متری باز بذاره برای عبور عابران...اینجوری توجه رانندکان بیشتر و بهتر است نسبت به عابرین..
علت اصلی مدیریت شهری نادرست است یعنی تمرکز تمام بازار, بانک ها و سایر خدمات در این بلوار اصلی که باعث شلوغی بیش از حد آن شده است.. بایستی طوری برنامه ریزی شود که رشد بازار, بانکها و مراکز خدماتی از این بلوار کمتر بشه و به سایر نقاط شهر افزوده شود تا شاهد توسعه نامتوازن خدمات در شهر نباشیم.
بنده نیز با توجه به این که خیلی با دقت و تمرکز در سطح شهر رانندگی می کنم، ولی متاسفانه چند بار با این موضوع(پریدن کودکی از وسط بولوار و یا پشت ماشین پارک شده)مواجه شده ام.که خوشبختانه بخیر گذشته!!!
وقتی یک بولوار به اون بزرگی سرعت گیر نداشته باشه باعث همچین اتفاقاتی میشه.شهرداری باید محل عابرین پیاده رو دو سرعت گیر با فاصله یک متر از هم نصب کنه متاسفانه اصلا بفکر نیستن درخت میکارند و سال میگذره آب نمیدن خشک میشه باز دوباره ایام عید میان درخت میکارن در همون نقطه ای که درخت کاشته بودند خب همون درختایی رو میکارین رو اب بدین تا بزرگ بشه هم جلو طوفان خاک رو بگیره هم شهر به نما بیا ولی متاسفانه از بس گفتیم زبونمون مو دراورد

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.