آخرین اخبار

تاریخ : 14. تير 1396 - 9:00   |   کد مطلب: 2033
به بهانه 14 تیر ،روز شهرداری
شهردار حاجی آباد:خدمت بي منت آرمان ماست
شهردار حاجی آباد با بیان اینکه خدمت بی منت آرمان ماست،گفت: تمام تلاش خود را جهت ايجاد اعتماد ميان شهروندان و شهرداري بکار می بندیم و قطعا با ياري همشهريان فكورو صبورمان ، محیطی مطلوب ، پاك ، سرسبز و با امكانات مدرن شهري كه حق ايشان مي باشد را در آينده نزديك خواهيم داشت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،14 تیرماه به نام روز شهرداری و دهیاری ها نامگذاری شده است، به همین سبب بر آن شدیم تا با شهردار شهر حاجی آباد گفت و گویی انجام دهیم.

احسان کریمدادی شهردار حاجی آبادسخن خود را اینگونه آغاز کرد:

 قل رب ادخلني مدخل صدق و اخرجني مخرج صدق و اجعللي من لدنك سلطانا نصيرا "

((و بگو پروردگارا مرا با ورودي نيكو و صادقانه وارد (كارها ) كن و با خروجي نيكو بيرون آر و براي من از پيش خودت سلطه و برهاني نيرومند قرارده . ))

 

حمد و سپاس خداي سبحان را كه افتخار خدمت در نظامي را به ما عطاء نموده كه از نعمات خداوندي است ، و مسند خدمتگذاري در تمام عرصه هايش توفيقي والاست . درود و سلام به روان پاك و مطهر همه شهدا و رهروان صديق به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به ويژه مردم سرافراز و ولايتمدار شهرستان زيركوه ، وظيفه ي خود مي دانم تا قدرشناس مردم شريفي باشم كه در طرح ها و برنامه هاي توسعه شهرمان مشاركت و همياري دارند .

بي شك اين همدلي و مشاركت در همه ابعاد مسئوليت كاركنان شهرداري را در قبال خدمات رساني و اجراي طرح هاي مصوب و هدفمند مضاعف نموده و براي ساختن شهري زيبا و توسعه يافته از هيچ كوششي دريغ نورزند و همواره به فكر طرح هاي موثر براي آباداني شهر خود باشند .

 مردم فهيم و آگاه شهرمان مي دانند كه شهرداري نهادي عمومي و غيردولتي بوده و ساختن شهري مطابق با معيارهاي شهرسازي بدون مشاركتهاي فكري ، معنوي و مادي ، شهروندان محترم امكان پذير نبوده و امروزه مشاركت به عنوان ضروري ترين اصل براي ارتقاء خدمات شهرداري و اجراي طرح ها و توسعه شهر مي باشد . ما افتخار داريم كه با گام هاي بلند و هدفمند و به پشتوانه مردم قدرشناس شهرمان و همراهي و همدلي و حمايت مسئولين دلسوز به ويژه اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر به جلو ميرويم تا به شهري زیبا و با نشاط برسيم .

واين زماني تحقق خواهد يافت كه شهروندان ، مجموعه شهرداري را بعنوان خادمين خود بدانند چرا كه هميشه شهر را شهروند مي سازد و با این شعار که " من مي توانم به عنوان عضو كوچكي از اين جامعه بزرگ با سربلندي و آرامش خاطر در اين خاك پاك بيارامم ."

« خدمت بي منت آرمان ماست »

كار را شروع نموديم و معتقد برآنيم كه سيستم اجرايي شهرداري هرگز به تنهايي بر مشكلات فائق نخواهد آمد اما با صداقت ، عدالت اجتماعي ،انضباط مالي ، تقويت نظارت، پرهيز از هرگونه تنش و مقابله جدي با اعمال خلاف قانون عزم مديريتي خود را براي حل مشكلات مردم بسيج نموده و با علم به اينكه هيچ شان و رجحاني جز خدمتگذاري بر مردم نداريم تمام تلاش خود را جهت ايجاد اعتماد ميان شهروندان و شهرداري بکار می بندیم و قطعا با ياري همشهريان فكورو صبورمان ، محیطی مطلوب ، پاك ، سرسبز و با امكانات مدرن شهري كه حق ايشان مي باشد را در آينده نزديك خواهيم داشت و در اين طريق طولاني مشاركت تان را با قلمي ياقدمي چشم انتظار و آرزومنديم .

خوشحالم كه از لحظه پذيرش اين مسئوليت ، صادقانه به صورت شبانه روزي تلاش و سعي نمودم براي شما خادمي سختكوش بوده  و براي نظام و انقلاب مايه سرافكندگي نباشم ، كوشيدم تا در عمل حقي را ناحق و ناحقي را حق ننمايم ؛ در اين ارتباط موفقيتهايي

هم داشته ایم كه بدون ترديد اذعان مي دارم كه اگر نبود لطف و عنايت پروردگار و استمداد از روح شهيدان هميشه شاهد و حمايتهاي مسئولان محترم استان ، شهرستان ، بخش و همچنين اظهار لطف مردم بزرگوار شهر ، قطعا هيچ تلاش و كوششي به ثمر نمي نشست .

 

همچنين ضروري است از پرسنل زحمتكش ، پاك و تلاشگر شهرداري قدرداني نمايم كه در تمامي اين 4 سال براي توسعه و عزت شهرشان از هيچ تلاشي دريغ نورزيدند و با حضور شبانه روزي ، بخش درخشان و انكارناپذيري از اين حماسه ي عظيم بودند .

 بي ترديد همكاري با اين خانواده ي بزرگ و تاثير گذار را در طول خدمت از بهترين لحظات عمرم مي دانم و براي همه اين بزرگواران آرزوي پايداري و سلامتي ميكنم . جا دارد از اعضاي محترم شوراي اسلامي دوره چهارم شهر حاجي آباد نيزتشكر و قدرداني كنم كه كوشيدند مسيردستيابي به تغيير و توسعه را براي شهرداري و مديريت شهري هموار نمايند .

خداوند قادر و متعال را شاكرم كه به اين خدمتگذاركوچك توفيق عنايت فرمود تا چند صباحي

 به عنوان خدمتگذاري كوچك در شهرداري حاجي آباد در خدمت مردم بزرگوار ، متدين و عزيزاين شهر باشم و از اين بابت به آن افتخار ميكنم .

دیدگاه‌ها

خدارو شکر !مثل اینکه درختای فلکه آیت الله فقیه (ره)رو بالاخره اصلاح کردن!چون مثل جنگلای آمازون شده بود.
بعد از چند سال حالا شهرداری داره یه کارایی رو انجام میده که خیلی وقت پیش از این باید انجام میشد، ظاهرا مسئولین دیر متوجه مشکلات و کمبودهای شهرستان میشوند و تا اتفاق ناگواری رخ ندهد به فکر نمی افتند .
خدمت شهردار باید عرض کرد که همشهریان به اندازه کافی صبور بوده اند ، شما لطفا بیشتر به مشکلات و کمبودهای شهر رسیدگی کنین تا این آینده نزدیک که معلوم نیس چه موقع هست زودتر اتفاق بیفتد ...
دست عکاس درد نکنه. یک عکسای تمیزی گرفته که هرکی ندونه میگه چه خبره؟گول عکسا رو نخورید. بیاین و محرومیت شهر رو ببینید. حداقل فلکه الغدیراول شهر رو هم عکسش رو میذاشتین.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.