آخرین اخبار

تاریخ : 11. دى 1395 - 10:07   |   کد مطلب: 1423
امام جماعت اسفدن گفت: مردم در 9 دی با حضور خود،استکبار را به خاک مالیدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام صمدی در جمع کارکنان کمیته امداد زیرکوه با اشاره به فتنه سال 88 اظهارداشت:اگر آگاهی ها و تیز بینی ها و صبر خارج از اندازه رهبری نبود و اگر مردم وارد صحنه نمی شدندکشور دچار مشکلات زیادی می شد.

امام جماعت اسفدن خاطرنشان کرد:مردمی که برای به چشم کشاندن دموکراسی و مردم سالاری دینی پای صندوق های رای دادند و هرکس بر اساس سلیقه به هر طیف سیاسی که خواست رای داد،وقتی دیدند حرمت ها شکسته می شود و به سید الشهدا و رهبر کبیر انقلاب توهین می شود،وارد صحنه شدند و در نهم دی ماه به صورت خودجوش و خدایی تمام نقشه های دشمن را خنثی کردند و بینی استکبار را به خاک مالیدند.

وی با بیان اینکه دشمنان فهمیدند با ین مردم نمی شود کاری کرد،تصریح کرد:دشمنان به فکر نفوذ به کشور و مردم هستند و باید بسیار مواظب و مراقب باشیم.

صمدی خطاب به کارکنان کمیته امداد زیرکوه ،گفت:یکی از نعمت هایی که خداوند متعال به انسان داده است این است که انسانها محتاج به او می شوند و انسان در مسند خدمت گذاری به همنوع و جامعه قرار می گیرد و این از بهترین نعمت هاست.

استاد اخلاق با بیان اینکه افراد زیادی به کمیته امداد مراجعه می کنند ،بیان داشت:افرادی به شما مراجعه می کنند که کوله باری از مشکلات کمر آنها را شکسته است و با هزاران مشکل و سختی راه و دلی پردردجهت رفع نیازها به شما مراجعه می کند و همه دردها را می خواهد سر شما خالی کند.

وی ادامه داد:اگر شما هم به کرامت انسانی او توجه نکنید مشکلات را دوچندان می کند بنابراین شما باید به عنوان یک گرم کننده معنوی مشکلات این افراد را کم کنید و با عزت دادن و کرامت دادن به افراد،بار مشکلاتشان را کاهش دهید.

امام جماعت اسفدن با بیان اینکه انسان باید عیوب خود را کاهش دهدو از گذشته عبرت بگیرد،ادامه داد:شما اولین مامور خدمت گذاری به مردم نیستید و آخرین آنها هم نخواهید بود بنابراین به گذشته ارباب رجوع و افراد حاضر در این مکان نگاه کنید و از گذشته عبرت بگیرید.

دیدگاه‌ها

خسته نباشید مردان پر تلاش کمیته حضرت امام . از هرجهت خدا قوت . شما ها پشتیبان این مردم هستید درست کار کنی ، دست خداوند با شماست عزیزان .
منم ب دوستان کمیته خیلی ارادت دارم ولی نمیونم چرا فکر میکنم ک این دوست ناشناس ک اینققققققققد تعریف کردید خودشون از دوستان کمیته هستند .ههههه
مشک آن است که خودببوید نه اینکه عطار بگوید.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.