آخرین اخبار

تاریخ : 11. دى 1395 - 17:39   |   کد مطلب: 1421
رجب لشکری ساکن روستای مرزی بارنجگان زیرکوه که بعد از 11 سال صاحب سه قلو شده است این روزها نیازمند همت مسؤولان و خیرین است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،رجب لشکری جوان 37 ساله و اهل روستای بارنجگان 10 سال پس از زندگی مشترک با همسرش توفیق پدر شدن برایش امکان پذیر نبود.

وی اکنون پس از 11 سال به لطف خداوند و با استفاده از پیشرفت علم پزشکی صاحب سه قلو شده است که دو فرزند وی پسر و یک فرزند وی دختر است.

پدر سه قلوهای بارنجگانی اگر چه این روزها از به دنیا آمدن فرزندانش و توفیق پدر شدن بسیار خوشحال است اما هزینه های سنگین باروری و مخارج کمر شکن پزشکی باعث شده تا این روزها قصه پر غصه ای داشته باشد.

وی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،شرح زندگی خود را اینگونه بیان کرد:حدود 11 سال است که ازدواج کرده ام و به علت مشکل نازایی هر چند مدت مجبور بودم به پزشک ها و مراکز زیادی مراجعه کنم و هر چقدر درآمد داشتم در این راه هزینه می کردم.

لشکری ادامه داد:چند راس گوسفندی هم که داشتم مجبور به فروش آن شدم و در همین راه پول آن را هزینه کردم .

پدر سه قلوهای بارنجگانی گفت:سال گذشته در شهر مشهد اقدام به کاشت جنین کردیم و علیرغم این که هیچ درآمدی نداشتم با گرفتن وام و قرض از دوستان و آشنایان هزینه حدود 20 میلیون تومانی آن را پرداخت کردم و اینک با لطف خداوند صاحب سه فرزند شده ام.

وی خاطرنشان کرد:در حال حاضر حدود دو سال است که خودم بیکار هستم و هیچ شغلی ندارم چون سال گذشته مجبور به پرستاری از همسرم بودم تا مشکلی برای جنین هااتفاق نیفتند و امسال هم باید از فرزندام پرستاری کنم.

لشکری ادامه داد:بعد از زایمان خانمم ،ایشان نیز ناراحتی قلبی پیدا کردند و مدارک پزشکی همسرم نیز موجود است.

وی تصریح کرد:چند روز گذشته فرزندانم مریض شدند اما چون هزینه پزشک را نداشتم در حالی که فرزندانم در تب می سوختند،فقط یکی از آنها را توانستم درمان کنم.

پدر سه قلوهای بارنجگانی گفت:به ادارات مختلفی از جمله فرمانداری شهرستان مراجعه کرده ام اما گفته اند باید برای شما از خیرین کمک بگیریم.

لشکری بیان داشت:مسؤولان کمیته امداد امام خمینی نیز سال گذشته دو میلیون تومان وام در اختیار بنده گذاشته اند و الان که مراجعه می کنم می گویند ما به شما وام داده ایم و کمک دیگری از دست ما ساخته نیست.

وی با بیان اینکه الان فرزندان من در دوماهگی به سر می برند،ادامه داد:شیرخشک های معمولی با وجود کودکان سازگاری نداردوبرای هر قوطی شیر خشکی که الان برای فرزندانم تهیه می کنم 20 هزار تومان باید هزینه کنم و هر قوطی شیر خشک هم در یک روز مصرف می شود.

پدر سه قلوهای بارنجگانی گفت:با توجه به اینکه هیچ شغلی ندارم و هزینه مخارج فرزندان در حال حاضر سنگین است،انتظارم از مسؤولان و خیرین این است که کمک کنند تا فرزندانم از این حالت کودکی دربیایند و نان خور شوند ودیگر هیچ کمکی نمی خواهم.

گفتنی است ،روستای مرزی بارنجگان یکی از روستاهای محروم شهرستان زیرکوه است که در فاصله 45 کیلومتری مرکز شهرستان قرار دارد و اکثر جمعیت آن به دامداری و کشاورزی مشغول هستند که با توجه به خشک سالی های پی در پی ،وضعیت اقتصادی چندان مساعدی ندارند.

دیدگاه‌ها

سلام با تشکر از درج این مطلب لطفا شماره تماسی اگر امکان هست بدین ممنون میشم.
09159650768 رجب لشکری
سلام استاد بیهقی تشکر اززحمات شما گزخت هم یک سه قلو هست آقای بهروز نا دی ازایشون هم لطف کنید خبری تهیه کنید منم اینجا دنبال خیر می رم بلکه خبری بشه انشاالله.
سلام یه شماره کارت بانکی از ایشون بذارید
سلام . میتونین با ایشون تماس بگیرید .چشم
با سلام و تشکر شماره کارت آقای رجب لشکری بانک کشاورزی 6037701085813720
با یلام بهروز نادی ساکن گزخت فردی چوپان درآمد وی فقط یارانه و نیاز کمک خیرین می باشد . شمار تماس بهروز نادی 09152660319

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.