آخرین اخبار

تاریخ : 7. دى 1395 - 14:28   |   کد مطلب: 1405
به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی؛
مانور فرضی زلزله وامداد و نجات در زیرکوه برگزار شد+تصاویر
به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی،مانور فرضی زلزله وامداد و نجات درروستای حسین آباد زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ظهر امروزبه مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی،با حضور دستگاههای امداد رسان شهرستان،مانور فرضی زلزله وامداد و نجات درروستای حسین آباد زیرکوه برگزار شد.

معاون فرماندار زیرکوه در حاشیه برگزاری این مانور در گفت و گو با زیرکوه نیوز،اظهارداشت:با هدف سنجش میزان توان دستگاههای امداد رسان و شناسایی نقاط قوت و ضعف نیروها در شهرستان مانور فرضی زلزله برگزار شد.

امین مصطفوی نیا با بیان اینکه تایم حضور دستگاهها درمحل مانور قابل قبول است،خاطرنشان کرد:برخی مشکلات مربوط به کمبود ماشین الات امدادرسان است که باید پیگیری شود و بخش دیگر ازمشکلات مربوط به آموزش نیروهای امدادرسان است .

جانشین ستاد مدیریت بحران زیرکوه گفت:با توجه به اینکه در دو سه سال اخیر حادثه ای اتفاق نیفتاده است یک خاطرجمعی سراغ نیروها آمده است و این موضوع در عملکرد نیروها مشهود بود و امیدواریم با مانورهای فرضی که برگزار می شود این مشکلات رفع شود.

وی با بیان اینکه امکانات شهرستان برای مقابله با بحران واقعی کافی نیست،بیان داشت:در مواقع بروز حادثه همه شهرستانها یک شهرستان و استان معین دارند که وارد صحنه می شود و قطعا امکانات شهرستان ما برای مقابله با بحران طبیعی کافی نیست.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.