آخرین اخبار

تاریخ : 25. آذر 1395 - 13:56   |   کد مطلب: 1372
در قالب کاروان راهیان نور صورت گرفت:
اعزام 160 دانش‎آموز دختر زیرکوه به کربلای ایران+تصاویر
تعداد 160 نفر از دانش‎آموزان دختر متوسطه دوم دبیرستان‎های شهرستان زیرکوه در قالب کاروان راهیان‎نور با چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ظهر امروز تعداد 160 دانش‎آموز دختر متوسطه دوم دبیرستان‎های شهرستان زیرکوه در قالب کاروان راهیان نور با چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان زیرکوه در حاشیه اعزام این دانش اموزان،در گفت وگو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور و بویژه برگزاری این اردو برای دانش آموزان، اظهارداشت: بهترین روند انتقال ارزشهای اسلامی، انقلابی و معارف شهدا و دفاع مقدس به این قشر پویا همین اردوهای راهیان نور است و انشاءالله تلاش می کنیم در جهت کیفیت بخشی به این اردوها اقدامات لازم را انجام دهیم .
 محمد حسین سلحشور خاطرنشان کرد: با توجه به تاثیر معنوی و فرهنگی کاروان های راهیان نور بر روی دانش آموزان و نسل جوان و نوجوان اجرای این برنامه فرهنگی در شرایط حاضر لازم و ضروری است.
سلحشوربا بیان اینکه این اردو با هدف آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در 8 سال جنگ با استکبار جهانی برگزار می شود، افزود: مراسم دعا و نیایش، روایت خاطرات و معارف دفاع مقدس، بازدید از مناطق مختلف عملیاتی در جنوب کشور و ادای احترام به شهدای والا مقام کشور از مهم ترین برنامه هایی است که در این اردوها اجرا می شود.

این دانش‎آموزان پس از حضور در گلزار شهدای گمنام شهر حاجی‎آباد و قرائت فاتحه در میان بدرقه جمعی از مسئولان به سرزمین‎های نور اعزام شدند.

گزارش تصویری:

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.