آخرین اخبار

تاریخ : 19. آذر 1395 - 12:54   |   کد مطلب: 1353
امام جمعه زیرکوه گفت:انتظار مردم از دولتمردان و نمایندگان مجلس این است که در مقابل عهد شکنی آمریکائی ها پاسخ قاطعانه،مقتدرانه و در عین حال هوشمندانه بدهند

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه و در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان زیرکوه با تاکید بر تقوای الهی اظهارداشت:اولین راه رعایت و مراقبت از دل تقوای الهی است و تقوای الهی یعنی پیوسته خود را در محضر خداوند متعال دیدن.
امام جمعه زیرکوه با تبریک سالروز آغاز امامت امام زمان خاطرنشان کرد:اولین راهکار عملی سلوک مهدوی انس و اتصال به قرآن کریم است و حداقل انس با قرآن این است که انسان روخوانی قرآن را بلد باشد.
وی تصریح کرد:هرچقدر اخلاق ما قرآنی باشد و در عمل به قرآن کریم نزدیک شویم اتصال ما به امام زمان نزدیکتر خواهد شد.

مرتضائی نیا با اشاره به مناسبت های پیش رو شهادت آیت الله دستغیب را تسلیت گفت و بیان داشت:شهید دستغیب نمونه کاملی از ولایت پذیری بود و علاقه شدیدی به امام راحل داشت .
امام جمعه زیرکوه با اشاره به تشکیل شورای انقلاب فرهنگی به فرمان امام راحل،گفت:هدف از تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مدیریت فرهنگی در راستای اسلامی شدن بود و آنچه باید شورای عالی فرهنگی مد نظر داشته باشد این است که هشدارها و انذارها ومطالبات مقام معظم رهبری و نفوذ فرهنگی را جدی بگیرد.
وی ادامه داد:فرهنگ ،برنامه ریزی وصد فرهنگی نیاز دارد و شواری انقلاب فرهنگی باید داخل میدان بیاید و تهاجمات فرهنگی را رصد کند.

شعار حقوق بشر برای بلعیدن ملت هاست
مرتضائی نیا با بیان اینکه امروز شعار حقوق بشر برای بلعیدن ملت هاست گفت: آنهایی که دم از حقوق بشر می زنند امروز خود بشر و حق ملت ها را پایمال می کنند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به اینکه آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است ،تاکید کرد:غرب و آمریکا انسان را نمی شناسد تا بخواهد حقوق بشر را رعایت کند و امروز همین ها دم از حقوق بشر می زنند.

وی با اشاره به آغاز هفته وحدت بیان داشت: وحدت واژه ای وزین،پرمغز و پر محتواست واگر همه مسلمین به آیه واعتصمو بحبل الله عمل کنند ،همه مشکلات ممالک اسلامی حل می شود.
مرتضائی نیا با بیان اینکه اختلاف منشا همه مشکلات و گرفتاری هاست،اذعان داشت:وحدت مشقی است که همواره باید نوشت و درسی است که همواره باید تکرار کرد.

امام جمعه زیرکوه بااشاره به اینکه در بین مردم و مسوولان شهرستان زیرکوه اتحاد و وحدت خوبی حاکم است ،گفت: ما دنبال این انسجام و وحدت هستیم و خداوند را بخاطر این وحدت و انسجام حاکم در شهرستان شاکر هستیم.

دموکرات و جمهوری خواه دو بال استکبار هستند

وی با اشاره به مصوبه مجلس آمریکا درباره تمدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی یران بیان داشت:تصویب این مصوبه نقض صریح برجام است و با تمدید این تحریم ها بار دیگر چهره کریه آمریکا برای ملت ایران مشخص شد .
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه دموکرات و جمهوری خواه دو بال استکبار هستند،تاکیدکرد:این تجربه تلخ نشان داد که اعتماد به دولت مستکبری همچون آمریکا و تعجیل در گفتگوها و تصمیم گیری های سیاسی واقدام عجولانه مجلس شورای اسلامی در تصویب بیست دقیقه ای برجام باعث شد تاامروز آثار زیانبار برجام دیده شود.

وی اذعان داشت:تجربه برجام نشان داد که در هیچ مساله ای نمی شود به آمریکا اعتماد کرد و هشدارهای مکرر مقام معظم رهبری در مورد بدعهدی و عهد شکنی آمریکا به درستی مشخص شد.

مرتضائی نیا تاکیدکرد: الان بهترین فرصت است برای تقویت اسنجام ملی و همگرایی همه دلدادگان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بهترین فرصت است برای یک انسجام ملی تا همه مردم و مسؤولان ما در مقابل آمریکا یکصدا شوند و اعتراض و نفرت خود را به گوش استکبار برسانند.

امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:انتظار مردم از دولتمردان و نمایندگان مجلس این است که در مقابل عهد شکنی آمریکائی ها پاسخ قاطعانه،مقتدرانه و در عین حال هوشمندانه بدهند زیرا هر چه مواضع دولتمردان مستحکم تر باشد مردم مستکم تر حمایت خواهند کرد.

وی تصریح کرد:اینکه امروز عده ای زمزمه می کنند که مقام معظم رهبری از جزئیات برجام اطلاع داشتند اینطوری نیست و این حرف ،حرف دروغ و غلطی است که گفته می شود.

مرتضائی نیابا اشاره به تحولات منطقه گفت:بحرین در آتش ظلم می سوزد اما در حلب سوریه به زودی شاهد پیروزی بزرگی خواهیم بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.