آخرین اخبار

تاریخ : 8. آذر 1395 - 12:23   |   کد مطلب: 1301
خردسالترین سرگروه شجره طیبه صالحین در زیرکوه با بیان اینکه راه بسیج پیروی از راه ولایت است گفت:تهدیدات دشمنان نظام خیالبافی است و اگرروزی دشمن وارد میدان شود ما هم وارد میدان خواهیم شد و جواب محکمی به دشمنان خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،میلاد رستم پور یکی از نوجوانان فعالی بسیجی شهرستان زیرکوه است که در اغلب مراسم ملی و مذهبی با لباس و چفیه بسیجی حضور پررنگی دارد.

میلاد به عنوان خردسالترین سرگروه حلقه های صالحین شهرستان حضور فعالی در شجره طیبه صالحین دارد و سعی می کند هم سن و سالهای خود را با مبانی اسلام و انقلاب آشنا کند.

گفتگوی صمیمی ما را با این نوجوان بسیجی بخوانید:

میلاد صحبت خود را اینگونه را آغاز کرد:

میلاد رستم پور هستم متولد 29 شهریور 1383 و در کلاس ششم آموزشگاه شاهد شهید کاوه حاجی آباد مشغول به تحصیل هستم و به عنوان بسیجی در پایگاه بسیج شهید محلاتی شهر حاجی آباد مشغول همکاری با نهاد مقدس بسیج هستم و در امر تامین امنیت،کمک در برگزاری مراسم ملی و مذهبی و فعالیت های فرهنگی فعالیت می کنم.

وی با بیان اینکه علاقه من به بسیج مرا به این سمت کشاند،ادامه داد:با توجه به اینکه دو نفر از برادران من هم عضو بسیج بودند و در هیات های مذهبی فعالیت می کردند من هم به این راه علاقه مند شدم و تصمیم گرفتم وارد راه بسیج شوم.

رستم پور خاطرنشان کرد: درحال حاضر سرگروه حلقه صالحین با نام شهید احمدی روشن از شهدای هسته ای هستم و در مسجد جامع شهر حاجی آباد این حلقه نوجوانان تشکیل جلسه می دهد.

وی با بیان اینکه حلقه صالحین شهید احمدی رئشن در حال حاضر 13 عضو دارد،گفت:برنامه های این حلقه در سه روز از هفته برگزار می شود.

رستم پور اشاره به اینکه به اتفاق نوجوانان شهر درسه حلقه صالحین فعالیت می کنم،ادامه داد:حلقه احکام با نام شهید احمدی روشن،حلقه قرآنی با نام حلقه حضرت قاسم (ع) و حلقه علمی ،فرهنگی با نام حضرت علی اصغر(ص) حلقه هایی است که در شب های سه شنبه ،پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

وی اذعان داشت:در حلقه های صالحین مسائل مربوط به احکام ،نماز و مسائل دینی و علمی و فرهنگی بحث می شود.

راه بسیج ، پیروی از راه ولایت است

سرگروه حلقه صالحین شهید احمدی روشن نظر خود را درباره بسیج اینگونه بیان می کند:راه بسیج پیروی از راه ولایت است و به عنوان یک نوجوان بسیجی دوست دارم در این راه فعالیت کنم.

میلاد در جواب یاوه گویی های دشمنان و تهدید حمله نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران،گفت:دشمنان نظام هیچکاری نمی توانند بکنند و همه حرفهای آنها خیالبافی است و اگر جرات و جربزه دارند وارد میدان شوند تا آنوقت ما هم وارد میدان شویم و با همین دستان کوچک خود جواب محکمی به یاوه گویی دشمنان بدهیم.

رستم پور ادامه داد: در راه دفاع از این آب و خاک حاضرم جان خود را فداکنم و اگر روزی به حضور من در راه دفاع از وطن نیازباشد با جان و دل آماده ام.

وی از هم سن و سالهای خواست وارد بسیج شوند ،در حلقه های صالحین حضور داشته باشند و راه ولایت و رهبری را ادامه دهند.

فعالیت در بسیج به درس خواندنم کمک کرده است

رستم پور با بیان اینکه فعالیت در بسیج و حلقه های صالحین به درس خواندنم کمک کرده است،اذعان داشت:بسیاری از اطلاعات دینی و مذهبی که در درسهایم وجود دارد را بخاطر حضور در حلقه های صالحین از قبل یادداشته ام و با بسیاری از مسائل آشنا شده ام و در درس خواندن بهتر شده ام.

همکنون به کانال اطلاع رسانی زیرکوه نیوز در تلگرام بپیوندید:   

https://telegram.me/zirkoohnews

دیدگاه‌ها

درود بر این نوجوان دست مریزاد زنده باد بسیجی زنده باد میهنم
احسنت. درود خدا بر این نوجوان عزیز.خدا حفظش کنه انشا...
حیف که قدر این بجه ها را نمیدونن .........

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.