آخرین اخبار

تاریخ : 6. آذر 1395 - 20:30   |   کد مطلب: 1290
علی یاری یکی از جوانان بسیجی فعال شهرستان زیرکوه است که توانسته است در قالب یک گروه 30 نفره جهادی از جوانان و نوجوانان شهرستان گامهای مؤثری در جهت رفع محرومیت زدایی بردارد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، علی یاری یکی از جوانان بسیجی فعال شهرستان زیرکوه است که توانسته است در قالب یک گروه 30 نفره جهادی از جوانان و نوجوانان شهرستان گامهای مؤثری در جهت رفع محرومیت زدایی بردارد.

مسؤول گروه جهادی صاحب الزمان حاجی آباد به عنوان یکی از جهادگران برتر شهرستان و استان خراسان جنوبی انتخاب گردید و به مناسبت هفته بسیج به دیدار مقام معظم رهبری نائل آمد.

وی در گفتگو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:گروه جهادی صاحب الزمان با حضور 30 نفر از جوانان و نوجوانان بسیجی پایگاه مقاومت حضرت صاحب الزمان (عج) کوی المهدی شهر حاجی آباد تشکیل شده است.

مسؤول گروه جهادی صاحب الزمان حاجی آباد ادامه داد:کارهایی که توسط این گروه جهادی انجام می شود بیشتر در زمینه عمرانی و اکثرا در روستاهای مرزی شهرستان از قبیل همت آباد،تجنود،گزخت ،چاه الله داد و برخی هم درسطح شهر انجام شده است.

 یاری با اشاره به حوزه فعالیت این گروه گفت:اقداماتی نظیر حصار کشی مساجد و مدارس،رنگ آمیزی مساجد و منازل محرومین و حتی کاشی کاری و سنگ کاری توسط این گروه جهادی انجام گرفته است.

وی با اشاره به توفیق زیارت مقام معظم رهبری ،بیان داشت:با عنایت خداوند وتلاش و پیگیری مسؤولان به سفر باور نکردنی دیدار با مقام معظم رهبری شرف یاب شوم که این سفر یکی از زیبا ترین و بهترین سفرهای دوران زندگیم بود.

مسؤول گروه جهادی صاحب الزمان حاجی آباد یادآور شد:حضور در روستاهای محروم و کمک به محرومان توفیقی است که نصیب ما در این گروه جهادی شده است و وقتی در این روستاها حضور پیدا می کنیم و محرومیت را از نزدیک لمس می کنیم،نیرو و توان در وجود ما بیشتر می شود و با قدرت و قوت تمام در راه رفع مشکلات تلاش می کنیم.

یاری ادامه داد:تا کنون به لطف خداوند و با کمک خیرین و همکاری مسؤولان هر اقدامی که در قالب گروه جهادی انجام داده ایم،موفق بوده ایم.

وی از جوانان خواست به سمت گروههای جهادی بیایند و تاکیدکرد:باید سعی بر این باشد تا در شهرستان زیرکوه که واقعا یک شهرستان محروم و مرزی است کلمه محرومیت را ریشه کن کنیم و با جمله ما می توانیم گوش به فرامین مقام معظم رهبری دهیم و در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در جهت رفع محرومیت گام برداریم.

مسؤول گروه جهادی صاحب الزمان زیرکوه،خطاب به مسؤولان گفت: مسؤولان باید سعی کنند پشتوانه محکمی برای جوانان باشند تا ما بتوانیم با کمک مسؤولان راهکارها و اقدامات بهتری ارائه دهیم.

دیدگاه‌ها

جناب اقای یاری اخلاص وپشتکاری شما در برگزاری جلسات وهیاهات همیشه زبانزد خاص وعام میباشدامید است این دیدار حضرتعالی با مقام عظمای ولایت ،تلاشهای شما را مضاعف ،و جهاد جنابعالی را مورد قبول حضرت حق واقع بگرداند
ما بچه هاي زيركوه و الاخصوص اردكول بايد به خودمون بباليم كه چنين بسيجي فعال در عرصه كمك رساني به منطقه محروم شهرستان زيركوه داريم. انشا ا... در تمام مراحل زندگي موفق باشيد جناب اقاي ياري .
سلام و درود خدا بر علی یاری یاریگر .نماز جمعه ده گرد هسته.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.