آخرین اخبار

تاریخ : 29. شهريور 1395 - 12:13   |   کد مطلب: 1045
در فاصله یک روز مانده تا عید بزرگ غدیر:
آذین بندی شهرحاجی آباد در خور شان عیدغدیر نیست
در حالی که فقط یک روز تا عید بزرگ ولایت و امامت باقی مانده است،به نظر می رسد آذین بندی شهر حاجی آباددر خور شان این عید بزرگ نیست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،عید غدیر یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان است وبزرگ داشت عید غدیر چنان فضیلتی دارد که در اعمال آن فضائل بسیار سودمند و حیرت انگیز به چشم می خورد.

بزرگ داشت عید غدیر خم فضیلتی انکار ناپذیر برای تمام مومنین است، چه بسا بزرگ داشت این روز مهم دینی که قطعا از ایام الله است به عنوان فضیلتی لازم و ضروری باشد.

اما آنچه امروز در گوشه و کنار شهر حاجی آباد به چشم می خورد بیانگر این نکته است که به نظر می رسد آذین بندی مناسبی برای این روز بزرگ و این ایام سراسر نور و سرور در سطح شهر صورت نگرفته است و به نصب چند پارچه آن هم صرفا از طرف ادارات بسنده شده است.

میدان الغدیر به عنوان ورودی شهر حاجی آباد و نماد واقعه غدیر تزئین درستی ندارد و بهتر بود رنگ آمیزی مناسب یا آذین بندی مناسب تری در این میدان صورت می گرفت .

جا دارد در این بین مردم مؤمن و ولایی شهرستان زیرکوه و شهر حاجی آباد و همچنین بازاریان و کسبه شهر همت بیشتری به خرج دهند و چهره شهر را حال و هوایی تازه ببخشند تا با دیدن آن هر بیننده ای پی به اهمیت این روز بزرگ و این عید بزرگ ببرد.

تصاویر: دوشنبه 29 شهریور ماه

دیدگاه‌ها

سلام.ده سال پيش آذين بندي و چراغاني شهر بهتر بود چند ساله اخير افتضاح هست.رسيدگي نميشه. بزرگترين عيد شيعيان متاسفانه بدون آذين بندي،چراغاني و ... ميدانهاي اصلي شهر بدون تنديس؟گل؟پرچم و ...
سازمان تبلیغات دقیقا کجایی کجایی کجایی دقیقا کجایییییی

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.