آخرین اخبار

تاریخ : 24. شهريور 1395 - 13:10   |   کد مطلب: 1028
گردشگران بر سر دو راهی
سه راهی تجنود نیازمند توجه مسؤولان
پس از احداث جاده جدید منطقه گردشگری تجنود،به علت عدم نصب تابلوی راهنما ،اغلب گردشگران دچار سردرگمی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صنعت گردشگری یکی از صنایعی است که این روزها در اکثر استانها مورد توجه ویژه مسؤولان قرار دارد و استان خراسان جنوبی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در این میان شهرستان زیرکوه به علت شرایط اقلیمی و طبیعی خاص و برخورداری از تفرجگاههای زیبا و بی شمار مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است به طوری که همه روزه شاهد حضور گردشگران از شهرها و استانهای همجوار در مناطق گردشگری زیرکوه هستیم.

 یکی از مناطقی که مورد توجه ویژه گردشگران قرار دارد،کویر زیبای همت آباد و دره زیبا و سرسبز گردشگری تجنود است که طرفداران خاص خود را دارد.

اگر چه مسیر دسترسی به این دو منطقه زیبای گردشگری مشکلاتی را برای گردشگران ایجاد کرده بود،اما با احداث و اسفالت جاده جدید روستای تجنود علاوه بر کوتاه شدن مسیر و همسو شدن جاده کویر و تجنود،مشکلات نامناسب بودن جاده نیز رفع شد به طوری که گردشگران از این اقدام بسیار خرسند و راضی هستند.

اما نکته ای که در این میان جلب توجه می کند عدم نصب علائم و تابلوهای راهنما در ورودی این جاده و مسیر دسترسی به کویر همت آباد است که اغلب باعث سردرگمی مسافران و گردشگران می شود.

امیدواریم مسؤولان و مدیران راه و شهرسازی و میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ضمن توجه به این نکته ،هر چه سریعتر در جهت رفع این مشکل اقدام نمایند تا شاهد رونق هر چه بیشتر صنعت گردشگری در شهرستان زیرکوه باشیم.

دیدگاه‌ها

عرض ادب و تشکر بابت توجه ویژه حضرتعالی به گردشگری شهرستان، پیگیر موضوع مورد بحث هستیم انشاا... در محل سه راهی تابلو نصب خواهد شد.
عکسعا مربوط به قبل از افتتاح جاده می باشد

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.