نمایش 1 - 10 از 88
شهردار حاجی آباد خبرداد:
شهردار حاجی آباد از نصب و زیبا سازی25 المان نوروزی در شهر حاجی آباد به مناسبت ایام نوروز خبرداد.
سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری زیرکوه خبرداد:
سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری زیرکوه گفت: در تعطیلات نوروزی، بیش از 43 هزار گردشگر از جاذبه های گردشگری زیرکوه بازدید داشته اند.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان زیرکوه خبرداد:
رئیس بهزیستی شهرستان زیرکوه گفت: یکی از مهمترین رویکردهای بهزیستی، پیشگیری از معلولیت ها است، که در همین راستا تا پایان بهمن ماه سال جاری، تاکنون 735 نوزاد و شیرخوار زیرکوهی، مورد انجام معاینات غربالگری شنوایی قرار گرفته‌اند.
مبارز انقلابی زیرکوه:
حجت الاسلتام نبئی با بیان اینکه انقلاب لطف خدا بر ملت ایران بود،گفت:مهمترین وظیفه امروز مردم، حفظ انقلاب و اطاعت پذیری از ولایت است.
مروری بر خاطرات انقلاب در زیرکوه:
سالها از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد, شنیدن خاطرات مبارزین انقلابی از دوران پیروزی انقلاب پس از گذشت قریب به ۴ دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی خالی از لطف نیست خاطراتی که شنیدنش خصوصا برای نسل جوان می تواند بسیار مفید و لذت بخش باشد.
مروری بر خاطرات انقلاب در زیرکوه:
اگر چه سالها از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد، اما شنیدن خاطرات مبارزین انقلابی از دوران پیروزی انقلاب پس از گذشت قریب به ۴ دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی خالی از لطف نیست.
مدیر پرستاری بیمارستان زیرکوه:
مدیر پرستاری بیمارستان زیرکوه با بیان اینکه شغل پرستاری خللی در زندگی ام ایجاد نکرده است،گفت: از کمک به مردم منطقه محروم خوشحالم.
سرپرستار اورژانس بیمارستان زیرکوه:
سرپرستار اورژانس بیمارستان زیرکوه با بیان اینکه پرستاری شغل نیست بلکه عشق و هنر است،گفت:خدمت به مردم محروم زیرکوه بسیار لذت بخش است.
دادستان زیرکوه:
دادستان زیرکوه با بیان اینکه حساب مردم از آشوبگران جداست، گفت:مردم باید مطالبات خود را از راههای قانونی پیگیری کنند و مسئولان باید جوابگوی مردم باشند.
مسؤول راهداری و حمل و نقل جاده ای زیرکوه:
مهندس ضامن با اشاره به نقاط حادثه خیز شهرستان، گفت:دهانه های پل ها در جاده های زیرکوه تعریض،ترمیم و تجهیز می شود و بتن ریزی دهانه های پل به محض گرم شدن هوا آغاز خواهد شد.

صفحه‌ها