آخرین اخبار

تاریخ : 18. دى 1395 - 13:28   |   کد مطلب: 1444
مدیرکمیته امداد شهرستان زیرکوه از اعزام 120 نفر از مددجویان تحت حمایت واقشار نیازمند درقالب کاروان شوق زیارت به مشهد مقدس خبرداد.

ضیاءالدین فارابی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:120 نفر از مددجویان تحت حمایت واقشار نیازمند درقالب کاروان شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند.

مدیر کمیته زیرکوه ادامه داد:همچنین از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 245 نفر از مددجویان به اردوهای زیارتی  مشهد مقدس و 19نفر به کربلای معلی اعزام شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: تعدادافراد  شرکت کننده در اردو درقالب سه کاروان در فواصل زمانی اعزام می شوند که یک کاروان از مددجویان بسیجی خواهر با همکاری حوزه مقاوت بسیج عشایری شهرستان  به این اردوها اعزام شدند که تمامی شرکت کنندگان طی سه روز اقامت مهمان خوان پربرکت حضرت رضا(علیه السلام )می باشند.
مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) زیرکوه بیان داشت: هدف از برگزاری این اردوها ارتقاء سطح آگاهی و اعتقادی مددجویان، آشنایی مددجویان با اماکن متبرکه و حضور و مشارکت آنان در اجتماع و برنامه‌های فرهنگی است.

دیدگاه‌ها

اسلام عليك يا علي ابن موسي ارضا. خوش به سعادتشون. ما را هم از دعاي خود محروم نفرمايئد. سلام ما را به آقا علي ابن موسي الرضا برسانيد.
بله خوش به سعادت این افراد که الحق لایق خدمت رسانی هستند
ازمدیریت کمیته امداد به ویژه مدیر محترم امداد ، واحد فرهنگی وهمچنین تمامی پرسنل خدوم این نهاد انقلابی ومخلص کمال تقدیر تشکر داریم ماراه هم دعا بفرمایید.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.