آخرین اخبار

تاریخ : 13. دى 1395 - 8:09   |   کد مطلب: 1425
یادواره شهدای شهر حاجی آباد زیرکوه با حضور و سخنرانی حجت الاسلام مصلحی وزیر سابق اطلاعات برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه ستاد برگزاري يادواره شهداي شهر حاجی آباد با حضور شهردار ، شوراي شهر و جانشين ناحیه مقاومت سپاه زيركوه در محل مسجد فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد برگزار شد.

ابراهیم كريمی جانشين ناحیه مقاومت سپاه زيركوه در این جلسه زمان برگزاري اين يادواره را سه شنبه 14 دی ماه ساعت 14 عصر اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد:این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام مصلحي وزير اطلاعات دلت قبلی در محل مسجد فاطمه الزهرا (س)شهر حاجی آباد برگزار خواهد شد.

کریمی تصریح کرد: اين يادواره جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهداي عزيز و قدرداني از خانواده هاي شاهد و ايثارگر به همت سپاه ناحيه زيركوه و همكاري شهرداري حاجي آباد برگزار مي گردد.

وی از همه مردم مؤمن و همیشه در صحنه شهرستان زیرکوه و شهر حاجی آباد جهت شركت در اين مراسم دعوت كرد.

دیدگاه‌ها

این خوبه.
ه نام خدا به اطلاع مردم شریف و نجیب خراسان جنوبی می رساند، با توجه به انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر دستور و مخالفت استاندار محترم خراسان جنوبی با برگزاری یادواره شهداء تا پایان انتخابات یا توصیه ایشان به فرمانداران مبنی بر شرکت نکردن در نماز جمعه و عدم حضور نماینده عالی دولت در تشییع شهدای گمنام به رغم حضور ایشان در بیرجند ، ضمن تکذیب شدید این اخبار بی پایه و اساس، از بی اخلاقی های رایج شده در فضای مجازی که ناشی از به فراموشی سپردن تقوا و اخلاق است ابراز تأسف نموده و چنین رویکردی را زیبنده ی فضای استان ندانسته چرا که این اتهامات بی اساس و مشاجرات بی ثمر سیاسی و احساسی گره ای از مشکلات مردم شریف این دیار باز نمی کند

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.