آخرین اخبار

تاریخ : 18. فروردين 1397 - 12:08   |   کد مطلب: 3094
صبح امروز، با حضور فرماندار، امام جمعه و مدیران دستگاهها و نهادهای دولتی،اولین جلسه شورای اداری زیرکوه در سال ۹۷ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز، با حضور فرماندار، امام جمعه و مدیران دستگاهها و نهادهای دولتی،اولین جلسه شورای اداری زیرکوه در سال ۹۷ در محل سالن وحدت فرمانداری زیرکوه،برگزار شد.

در این جلسه مدیران ادارات، آموزش و پرورش، بنیاد مسکن،توزیع برق،کمیته امداد و محیط زیست شهرستان گزارش عملکرد سال 96 دستگاه مربوطه خود را ارائه کردند.

امین مصطفوی نیا معاون فرماندار زیرکوه با بیان اینکه سال 96 با همه خوبی ها و تلخی ها به آخر رسید، گفت:برگزاری دو انتخابات بزرگ با حضور حداکثری مردم، سقوط هواپیمای مسافربری،زلزله دلخراش کرمانشاه ، بروز ناآرامی ردبرخی شهرهای کشور که با درایت ختم به خیرشد، خشک سالی های مفرط و وقایع ریز و درشت دیگر از مهمترین اتفاقات سال 96 بود که با درایت و مدیریت مسئولان و همت مردم به پشت سر گذاشته شد.

دیدگاه‌ها

امین مصطفوی نیا معاون فرماندار زیرکوه با بیان اینکه سال 96 با همه خوبی ها و تلخی ها به آخر رسید، گفت:برگزاری دو انتخابات بزرگ با حضور حداکثری مردم، سقوط هواپیمای مسافربری،زلزله دلخراش کرمانشاه ، بروز ناآرامی ردبرخی شهرهای کشور که با درایت ختم به خیرشد، خشک سالی های مفرط و وقایع ریز و درشت دیگر از مهمترین اتفاقات سال 96 بود که با درایت و مدیریت مسئولان و همت مردم به پشت سر گذاشته شد. استاد محترم شما بفرمائید برای مردم شهرستان چکار کردین این مسائل را که خود مردم دیدند . شما گزارشی از پروژهای اجرا شده و گزارش عملکردی خودتان را در سال قبل می دادید . سقوط هواپیما در زیرکوه که نبوده . شما در حوزه کاری خودتان چکار کردین بفرمائید.
خسته نباشید تمام مشکلات شهرستان با این جلسه حل شد . خدا خیرتان بدهد.
مردم در شهرک اردکول نانوایی ندارند اون موقع سقوط هواپیما در جلسات این شهرستان بررسی میشود خدا عاقبت ما را ختم به خیر کند .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.