آخرین اخبار

تاریخ : 23. بهمن 1396 - 14:26   |   کد مطلب: 2945
کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد (سبک زندگی اسلامی و دوری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد) امروز در حسینیه ام البنین (س) روستای بارنجگان برگزار شد.

حجت الاسلام اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد (سبک زندگی اسلامی و دوری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد) امروز در حسینیه ام البنین (س) روستای بارنجگان با همکاری ادارات تبلیغات اسلامی ، کمیته امداد حضرت امام ره در مسجد بارنجگان با حضور برادران و خواهران برگزار شد.
مسئول  اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با حضور خواهران و برادران روستای مرزی بارنجگان از ساعات 9 لغایت 12 به مدت 3 ساعت در حسینیه ام البنین (س) روستا با حضور صادق زربخت بقایی رئیس پلیس اگاهی و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.
حجت‌الاسلام اسماعیلی بر ضرورت برگزاری از دوره های پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد و گفت: با برگزاری این گونه دوره ها تا حدودی می توان پیرامون تهدیدات ناشی از مواد مخدر روشنگری کرد .
وی با بیان این که سازمان تبلیغات اسلامی برای پیشگیری از اعتیاد ظرفیت فرهنگی عظیمی دارد افزود: این سازمان در بخش پیشگیری از مواد مخدر برنامه هایی دارد تا اقشار تاثیر گذار را آموزش بدهد .

فارابی مدیر کمیته امداد زیرکوه نیز با تاکید بر تاثیر گذاری کارگاههای آموزشی بر پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، گفت: این کارگاه ها ویژه مددجویان کمیته امداد زیرکوه در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شود.

دیدگاه‌ها

سلام کار را یکی دیگه انجام بده به نام دیگری ثبت بشه.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.