آخرین اخبار

تاریخ : 23. بهمن 1396 - 0:34   |   کد مطلب: 2943
به منظور بررسی مشکلات شهرستان زیرکوه صورت گرفت:
دیدار نخبگان،‌فرهیختگان و مسئولان زیرکوه با آیت الله رئیسی
به منظور بررسی مشکلات شهرستان زیرکوه،جمعی از نخبگان،‌فرهیختگان و مسئولان شهرستان مرزی زیرکوه با آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به منظور بررسی مشکلات شهرستان زیرکوه،جمعی از نخبگان،‌فرهیختگان و مسئولان شهرستان مرزی  زیرکوه با آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی دیدار کردند.

در این دیدار مشکلات حوزه صنعت ، بهداشت و درمان،‌آموزش و پرورش و شهرداری مطرح گردید.

امام جمعه زیرکوه در این نشست از عدم حضور مسئولان رده بالا در شهرستان زیرکوه گلایه کرد و گفت: استاندار خراسان جنوبی به برخی شهرها چند بار سفر کرده و تا کنون حتی یک بار هم به شهرستان محروم و مرزی زیرکوه سفر نداشته است که ما از این موضوع گله مندیم.

حجت الاسلام مرتضائی نیا همچنین به لغو سفر معاون وزیر تعاون به شهرستان زیرکوه اشاره کرد و گفت: شهرستان زیرکوه جزوی از همین استان و کشور است و انتظار داریم مسئولان رده بالای استان و کشور به این شهرستان محروم سفر کنند.

دیدگاه‌ها

به جای فعل گردید از فعل شد استفاده کنید.
این جلسه چه زمان برگزار شده؟
بنام خدا با سلام و عرض ادب خدمت همه همشهریان عزیز و مردم ولایی زیرکوه جنب بیهقی ای کاش مطالب مطرح شده در جلسه نخبگان رو هم منتشر می کردید تا مردم متوجه می شدند که در جلسه چه مواردی از طرف نخبگان شهرستان مطرح شده و چه مشکلاتی مورد بررسی قرار گرفته در واقع حقیر که در این جمع دولتی فقط چند نفر نخبه رو می بینم ولی از نخبگان و جوانان تحصلیکرده که خبری نیست ..حقیقتش آدم متاسف میشه که این جلسه رو با دولتی ها برگزار کردن اخه اون مسئولین نخبه که در همه ساعات در شهرستان هستند اگر ایده و نخبگی داشتند که تا حالا به ثمر می نشست و مردم فیض می بردند به هر حال امیدوارم قدمی برای مردم برداشته بشه وگرنه روز قیامت جوابگوی این مردم محروم خواهند بود لطفا پس اگر صلاح می دونید موارد رو بگید تا ما هم متوجه باشیم
سلام . چ.ن آخر وقت بود فرصت نشد . ان شاء الله امروز منتشر خواهد شد
اصلا جلسه نخبگان نبود............ متاسفانه جلسه مسئولین بود و جز ابرو ریزی ثمره ای نداشت

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.